Text [↑ Nahoru]

Výroba vizitek Praha 5

Kvalitní a levné vizitky

Vizitka je ta první věc, která nás na počátku jednání s obchodním partnerem nebo s klientem reprezentuje a dělá první dojem. Aby ten první dojem byl pozitivní, je třeba, aby Vaše vizitka byla  kvalitní a vkusně zpracovaná.

Potřebujete-li si pořídit nové vizitky, obraťte se na nás. Výroba vizitek Praha 5, to je služba přesně na míru. Vyrobíme Vám vizitky přesně takové, abyste na obchodním jednání reprezentovali sami sebe skutečně na úrovni. Vaši zakázku vyřešíme k plné spokojenosti ať už bude jakákoliv, ať už potřebujete jen dotisk nebo zcela nový návrh, ať už máte zcela jasnou představu o jejich podobě, nebo potřebujete poradit.

Máte vizitky hotové a potřebujete je jen dotisknout? Pošlete nám tiskové pdf a rovnou si je budete moci vyzvednout. Potřebujete upravit stávající vizitky, modernizovat jejich vzhled, anebo byste rádi měli vizitky zcela nové? Nabízíme Vám služby profesionálního grafika, který Vám na základě Vašich instrukcí a představ vytvoří nové vizitky, se kterými se rádi pochlubíte.

Potřebujete vizitky především rychle a levně a nemáte přesné zadání nebo ho nechcete řešit?. Máte k dispozici vlastní grafický manuál, definovanou škálu používaných barev nebo jasnou představu jak má kompozice vizitky vypadat? Umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům a pravidlům.

Vizitky Vám vytiskneme na kvalitní kartonový papír různých struktur a gramaží na kvalitních moderních tiskových strojích. Kromě standardních dodacích lhůt Vám můžeme vizitky vytisknout v expresním režimu., abyste nebyli bez potřebné reprezentace v nevhodnou chvíli.

Vizitky dělat prostě umíme a první dojem s námi uděláte perfektní. Ten druhý je jen na Vás. Těšíme se na Vaše objednávky.


Reklamní činnost

I vaše firma
si zaslouží
pěknou reklamu!

Váš zisk = náš cíl!


webdesign, realizace © 2012 medianet

TOPlist